SKLEP ONLINE  >>>  KUP ZABIEG
INFOLINIA  790-120-121

Rewitalizacja próżniowa wielogłowa VITAL INJECTOR 2

 

To nie jest zwykła mezoterapia, którą mamy na ogół na myśli mówiąc o mezoterapii. To nowoczesna rewitalizacja przeprowadzona nie igłą, strzykawką i ludzką ręką tylko za pomocą specjalnego nowoczesnego urządzenia. Dzięki temu urządzeniu, które nazywa się Vital Incjector 2 możemy podawać preparaty o różnej elastyczności: od osocza bogatopłytkowego po kwasy hialuronowe usieciowane w głąb skóry – bez bólu, bez siniaczków i z równomiernym, bardzo precyzyjnym zdeponowaniem preparatu. Dzięki niemu preparaty działają znacznie dłużej i skuteczniej niż w jakichkolwiek dotychczasowych metodach. Większość znanych i bardzo dobrych jakościowo preparatów działa efektywnie, ale jedynie wybiórczo. Jedynie VITAL INJECTOR 2 gwarantuje kompleksową odnowę skóry, dzięki m.in. możliwości działania na wszystkie części ciała oraz możliwości wprowadzenia każdego rodzaju preparatu, o zróżnicowanej elastyczności.

 

 

VITAL INJECTOR 2 to jedno z najlepszych rozwiązań medycyny estetycznej, regeneracyjnej w dziedzinie mezoterapii i rewitalizacji skóry zmieniające dotychczasowe ich oblicze dzięki zaawansowanej technologii. Wieloigłowy system iniekcji wspomagany próżnią, w sposób precyzyjny podaje komputerowo ustaloną dawkę substancji na odpowiednią głębokość. Pozwala na aplikację preparatów o zróżnicowanej elastyczności, m.in. usieciowanego kwasu hialuronowego, mezobotoksu, osocza bogatopłytkowego czy koktajli witaminowych. Certyfikatem CE medyczny zapewnia bezpieczeństwo zabiegowe. Nowatorski system wpływa na zminimalizowanie skutków ubocznych iniekcji (brak grudek, siniaczków i bólu) oraz wpływa na komfort klienta. Jedyne objawy jakie zauważamy to zaczerwienie utrzymujące się kilka godzin, a  w przypadku skór bardzo wiotkich, cienkich  mogą pojawić się małe "wybroczynki" przy pierwszym zabiegu.

 

Największe zalety Vital Injector2:

 • certyfikat CE medyczny
 • możliwość działania na wszystkie części ciała oraz możliwość wprowadzenia każdego rodzaju preparatu, o zróżnicowanej elastyczności
 • wieloigłowy system próżniowego podania preparatów w równych odległościach oraz komputerowo ustaloną dawkę na odpowiednią głębokość
 • 1000-2000 stymulacyjnych mikronakłuć w obrębie twarzy podczas jednego zabiegu w krótkim czasie bez dyskomfortu
 • kontrolowana głębokość iniekcji regulowana od 0mm do 5mm (interwał co 0,2mm) co umożliwia precyzyjne iniekcje do tkanki podskórnej i do skóry właściwej, gdzie znajduje się najwięcej elastyny i kolagenu
 • możliwość pracy na wszystkich obszarach ciała z owłosioną skórą głowy włącznie
 • system vacuum unosi skórę, odciąga od naczyń krwionośnych i nerwów, zapewniając brak siniaków i bólu podczas zabiegu
 • kontrola głębokości iniekcji umożliwia podanie preparatu do tkanki podskórnej i do skóry właściwej.
 • opatentowana blokada przepływu zwrotnego zapobiega cofaniu się preparatu
 • innowacyjna multi-igła gwarantuje bezpieczeństwo i precyzję wykonywanego zabiegu
 • jednorazowe filtry zapewniają higienę wykonywanych zabiegów
 • bezbolesność, brak konieczności znieczulania 

 

 

Mezoterapia preparatem Neauvia Hydro Deluxe to pierwszy na na polskim rynku doskonały i idealnie skomponowany preparat do biorewitalizacji skóry twarzy i ciała.

 

Zabieg mezoterapii igłowej za pomocą właśnie tego produktu to luksusowa terapia nawilżająca działająca w 3 wymiarach; nie tylko poprawia nawilżenie skóry, odbudowuje kolagen, przez pobudzenie go do produkcji, ujędrnia ale przede wszystkim zapewnia doskonały i długotrwały efekt spłycając zmarszczki.

Dzięki unikalnej technologii pozyskiwania kwasu hialuronowego Neauvia Hydro Deluxe jest najczystszym na rynku produktem do biorewitalizacji skóry.

Nieusieciowany kwas hialuronowy o najwyższym stężeniu 18 mg /ml pozwala uzyskać najlepszy efekt nawilżenia skóry. Dodatek hydroksyapatytu wapnia stymuluje produkcję kolagenu i elastyny w skórze. Natomiast zawartość dwóch aminokwasów (glicyny i L-proliny) utrwala i podtrzymuje swoistą siatkę kolagenową, zapewniając zachowanie pięknego owalu twarzy.

 

 

Ilość powtórzeń zależna od stanu i potrzeb skóry (zazwyczaj jest to):

 • 25-35 lat (1 zabieg/6 miesięcy)
 • 35-45 lat (4 zabiegi co 3-4 tygodnie) potem 1 zabieg przypominający
 • 45 lat wzwyż – częstotliwość ustalana indywidualnie

Koszt zabiegu:

 • od 500 zł

Pełny cennik zabiegów ⇒

Aktualne promocje ⇒

 

Podcinanie blizn

COM_MINITEKWALL_JOOMLA_ARTICLES

Peelingi medyczne

COM_MINITEKWALL_JOOMLA_ARTICLES

Peeling węglowy

COM_MINITEKWALL_JOOMLA_ARTICLES

Peeling kawitacyjny

COM_MINITEKWALL_JOOMLA_ARTICLES

Oczyszczanie wodorowe

COM_MINITEKWALL_JOOMLA_ARTICLES

Oczyszczanie twarzy

COM_MINITEKWALL_JOOMLA_ARTICLES

Makijaż permanentny

COM_MINITEKWALL_JOOMLA_ARTICLES

Infuzja tlenowa

COM_MINITEKWALL_JOOMLA_ARTICLES

FALE RADIOWE BIPOLARNE

COM_MINITEKWALL_JOOMLA_ARTICLES

Endermologia LPG

COM_MINITEKWALL_JOOMLA_ARTICLES

PARTNERZY

        ratyzagiel.jpg revitalash_logo_1.png      

 

 

Centrum Medyczne LASERMED

ul. Popowicka 101

54-234 Wrocław

t: +48 790 120 121

e: lasermed.wroclaw@gmail.com

Godziny otwarcia
pn.-pt. 8:00 - 18:00 | sobota 9:00 - 14:00